درباره ما

شرکت دانش بنیان صنعتی توسعه ایمن الکترونیک باختران از سال 1386 فعالیت خود را بعنوان هسته علمی در مرکز رشد پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی آغاز نموده است و در سال 1390 در اداره کل ثبت شرکتها با هدف تولید تجهیزات پزشکی و محصولات High tech ثبت گردید. هدف اصلی از تاسیس شرکت کاهش وابستگی به ورود تجهیزات High tech و تولید علم و بومی کردن دانش فنی بوده است . مجموعه بنیان ایمن افتخار دارد با افزایش توان علمی و بهره برداری از فناوری های نوین جهان ، طیف گسترده ای از محصولات را به تولید برساند. این شرکت از ابتدای تاسیس گام های بلندی را در توسعه کمی و کیفی خود برداشته و توانسته است اهداف تعیین شده خود را تحقق ببخشد. شرکت در زمینه طراحی و ساخت دستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا برای اولین بار در خاورمیانه و همچنین طراحی و تولید دستگاه های بی خطرساز زباله های عفونی با تکنولوژی مایکروویو و دستگاه های خشک کن با تکنولوژی مایکروویو، فعالیت می نماید و دارای ، CE ، استاندارد ایزو 13485، پروانه ساخت ز اداره تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد که تاکنون موفق گردیده است بسیاری از بیمارستان ها و مراکز دولتی و خصوصی را تجهیز و مورد بهره برداری قرار دهد. ما علاوه بر مشاوره های رایگان انجام پروژه ها، در زمینه های ذکر شده را نیز انجام می دهیم.

برترین ارائه دهنده محصولات دانش بنیان در منطقه پایبندی به کیفیت تعهد شده در ارائه محصولات پایبندی به اصول اخلاقی و اخلاق حرفه ای رعایت مصالح و منافع ملی و جامعه افزایش رضایت مشتری و بهبود تعامل با مشتری توسعه کمی و کیفی خدمات پس از فروش استفاده بهینه از منابع انسانی و انرژی رعایت قوانین زیست محیطی و حفظ محیط زیست جهانی رعایت قوانین و مقررات سازمان بهداشت و سازمان محیط زیست و الزامات قانونی مرتبط با محصول ما علاوه بر مشاوره های رایگان انجام پروژه ها، در زمینه های ذکر شده را نیز انجام می دهیم.

7 نوع محصول

صنعتی و پزشکی

32 کامند

که با شما در ارتباط هستند

پشتیبانی 24/7

در هر زمان تماس بگیرید!

234 پروژه

انجام شده توسط ما

آینده روشن است…

مجموعه بنیان ایمن افتخار دارد با افزایش توان علمی و بهره برداری از فناوری های نوین جهان ، طیف گسترده ای از محصولات را به تولید برساند. این شرکت از ابتدای تاسیس گام های بلندی را در توسعه کمی و کیفی خود برداشته و توانسته است اهداف تعیین شده خود را تحقق ببخشد.